Tusz HP 302 XL color F6U67AE

Tusz HP 302 color F6U67AE

 

Kompatybilność z drukarkami

HP Deskjet 2130 (F5S40B) All-in-One Printer HP DeskJet 3630 All-in-One Printer HP OfficeJet 3830 All-in-One Printer
HP DeskJet 1110 HP ENVY 4520 All-in-One Printer HP OfficeJet 4650 All-in-One Printer

 

Symbol: Tusz HP 302 color (F6U67AE)

Wydajność: 330 stron

Kolor: kolor

Objętość kropli atramentu: 3.25 / 6.8

Waga: 0,05 kg

OPIS:

Tusze HP 302XL o symbolu F6U67AE to następca sprawdzonych już na rynku modeli HP serii 301. Była to bardzo udana partia, która doskonale sprawdziła się, klienci chętnie kupowali drukarki kompatybilne z tymi kartridżami. Jak w przypadku ich poprzednika, tusze HP 302XL są zaprojektowane z myślą o szybkim druku, połączony z dobrą jakością. Najważniejszą cechą tych kartridży jest zamontowana w nich głowica. Dzięki czemu żywotność naszej drukarki znacznie się wydłuża. W przypadku, modeli drukarek z głowicą umieszoną w urządzeniu jako część serwisowa, klienci narażeni się na spory wydatek po zużyciu się tego modułu (niekiedy przekraczający wartość zakupu nowej drukarki). Dodatkowym plusem jest dość długa głowica, która umożliwia szybszy wydruk.

Korzystając z oryginalnych tuszy HP 302XL F6U67AE mamy pewność doskonałych wydruków od samego początku użytkowania, aż do momentu wyczerpania się tuszu. Tusze te są zabezpieczone przed podrobionymi produktami, na komputerze po zainstalowaniu pojemnika użytkownik otrzymuje komunikat, czy zainstalowany wkład jest oryginalny. Dodatkowym plusem przy zakupie oryginalnego wkładu jest informacja o aktualnym poziomie tuszu, dzięki czemu zawsze wiemy ile pozostało nam do końca. Ważna informacja, dzięki której nigdy nie zostaniemy w sytuacji, że zabraknie nam tuszu podczas drukowania ważnych dokumentów. W tym wypadku oryginalne tusze HP 302 XL górują nad zamiennikami, które nie zawsze wskazują poziom stanu tuszu.

Tusz HP 302 XL F6U67AE czarny jest produktem godnym polecenia, wydruki są szybkie i bardzo dobrej jakości. Wyczerpane pojemniki natomiast można oddać do skupu, za co otrzymamy dodatkowe pieniądze, lub oddać do napełnienia, jakość regenerowanych modeli HP 302 Xl jest bardzo dobra, warto więc przetestować produkty alternatywne, jednak tylko w sprawdzonych punktach (słabej jakości zamienniki mogą przysporzyć więcej problemów niż korzyści).