Toner do drukarki HP CF283X

Toner do drukarki HP CF283X

 

Kompatybilność z drukarkami

HP LaserJet Pro M201dw (CF456A) HP LaserJet Pro M225dn (CF484A)
HP LaserJet Pro M201n (CF455A) HP LaserJet Pro M225dw (CF485A)

 

Symbol: Toner HP CF283X

Wydajność: 2200 stron

Kolor: czarny

Waga: 0,83 kg

OPIS:

Toner Hp CF283X to model przeznaczony do małych drukarek, idealnie nadających się do pracy zarówno w domach jak i w małych i średnich firmach. Toner ten jest następcą popularnych i mocno rozpowszechnionych na rynku modeli HP CE285A / CB435A  / CB436A. Konstrukcja oparta jest na tej samej technologi. Wyglądem nie odbiega praktycznie niczym od swoich poprzedników, za wyjątkiem drobnych szczegółów, które uniemożliwiają włożenie go do starych drukarek.

Toner HP CF283X jest wraz z bębnem, jego wydajność wynosi 2200 stron a cena na rynku waha się w granicy 320 zł brutto. Oryginalny wkład HP CF283X zapewnia idealną ostrość i czerń już od pierwszej strony, wraz ze wzrostem zużycia jakość wydruków nie pogarsza się. Dla bezpieczeństwa zainstalowano w nim chip, którego zadaniem jest ochrona przed podróbkami oraz przesyłanie informacji do komputera o poziome zużycia. Dzięki temu użytkownik przez cały czas okres użytkowania tonera może monitorować poziom proszku w tonerze.

Oryginalne wkłady maja także inną zaletę, mają bardzo małą reklamacyjność, klienci którym zależy na spokoju i nie chcą ryzykować na pewno nie zawiodą się. Marka HP ma bardzo mały odsetek uszkodzonych tonerów. Na rynku dostępne są także zamienniki tonerów HP CF283X, ich jakość jest również bardzo dobra, jednak zdarzają się produkty uszkodzone, niestety rynek jest zalany produktami gorszego sortu. Kupując toner za 30 zł brutto nie można oczekiwać że będzie on drukował jak toner oryginalny.

Tonery HP CF283X jest tonerem sprawdzonym i dobrze sprawującym się, klienci mają duży wybór wśród zamienników, a oryginalne produkty są zawsze łatwo dostępne.