Toner do drukarki HP CF280X

Toner do drukarki CF280X

 

Kompatybilność z drukarkami:

HP LaserJet Pro 400 M401 HP LaserJet Pro 400 M401a (CF270A) HP LaserJet Pro 400 M425dw(dnw) MFP (CF288A)
HP LaserJet Pro 400 M425 HP LaserJet Pro 400 M401d (CF274A)
HP LaserJet Pro 400 M401dn (CF278A) HP LaserJet Pro 400 M401dw (CF285A)

 

Symbol: Toner HP CF280X

Wydajność: 6900 stron

Kolor: czarny

Waga: 1,3 kg

OPIS:

Toner do drukarki HP CF280X to duży i wydajny toner do drukarek średnich. Zastąpił on sprawdzone lecz nadal dobrze służące modele CE505X, która zyskały uznanie wśród użytkowników. Wkłady te zostały zaprojektowane z myślą o współpracy z szybkimi drukarkami typu mono, które stawiają na ostre wydruki i szybką prace. Korzystając z oryginalnych tonerów HP CF280X, użytkownik ma pewność wszelkie dokumenty będą miały profesjonalny wygląd, zaczernienie bowiem jest bardzo ciemne, ale co ważniejsze odcienie szarości widać bardzo wyraźnie. Jest to jedna z kilku cech, która wyróżnia oryginalne produkty od alternatywnych. Oczywiście wszystkie wydruki są jednolite zarówno na samym początku korzystania z tonera, jak i pod koniec, gdy zostało już nie wiele proszku.

W modelu tonera HP CF280X warto zwrócić uwag na dobrze zabezpieczony bęben, który chroniony jest przez masywną i dobrze zabezpieczoną osłonkę, dzięki czemu nie ma możliwości uszkodzenia bębna światłoczułego, podczas przenoszenia tonera czy wkładania go do drukarki. Tonery te zostały także zabezpieczone przed produktami podrabianymi, poprzez zamontowanie w nich chipa. Służy on także do analizy wydrukowanych stron, aby klient nie został zaskoczony nagle wyczerpaniem się proszku. Dużym plusem w przypadku większości tonerów HP jest fakt, że w ich skład wchodzą bębny, przez klienci nie są zobligowani do zakupu tych modułów osobno.

Toner HP CF280X został opatentowany przez firmę HP, a dokładnie jego kolanko bębna, przez co w Unii Europejskiej jest zakaz sprzedaży produktów alternatywnych tego modelu pochodzenia chińskiego. Oczywiście dozwolona jest regeneracja, ale w tym wypadku to tylko plus, ponieważ regenerowane tonery HP CF280X bardzo dobrze się sprawują, wydruki są bardzo wyraziste a zaczernienie na dobrym poziomie.

Kasety HP CF280X to bardzo dobre tonery, które idealnie nadają się do każdej firmy, bez względu na ilość drukowanych stron, produkt godny polecenia.