Toner do drukarki HP CE285A

Toner HP ce285a

 

Kompatybilność z drukarkami

HP LaserJet Pro M1130mfp HP LaserJet Professional M1130mfp HP LaserJet Pro M1132mfp
HP LaserJet Pro M1210mfp HP LaserJet Professional M1210mfp HP LaserJet M1212nf mfp
HP LaserJet Pro P1102 HP LaserJet Professional P1102 HP LaserJet Pro P1100
HP LaserJet Pro P1102w HP LaserJet Professional P1102w HP LaserJet Pro M1132 (CE847A)

 

Symbol: toner HP CE285A

Wydajność: 1600 stron

Kolor: czarny

Waga: 0,83 kg

OPIS:

Toner HP CE285A jest jednym z najmniejszych w kategorii tonerów mono firmy HP. Drukarki, które zostały zaprojektowane we współpracy z tym wkładem są bardzo małe i idealnie nadają się do pracy w domu czy małym biurze. Jednak jego małe gabaryty nie odbijają się w żaden sposób na jakości czy szybkości pracy drukarki. Tonery są kontynuacją sprawdzonych modeli takich jak Cb436A czy Cb435A. Toner jest oczywiście wraz z bębnem, ma zamontowany chip, który po pierwsze informuje przez cały okres pracy o stanie zużycia kasety, a dwa zabezpiecza oryginalne produkty przed podróbkami. Tonery HP CE285A drukują szybko, ze standardową jakością, jest to jeden z najlepiej sprzedających się tonerów na rynku. Co prawda drukarki kompatybilne z tym tonerem nie mają możliwości wyboru mniejszej lub większej pojemności, to jednak stosunkowo niska cena niweluje ten problem. Dodatkowym dużym plusem jest fakt, że model ten jest przyjazny w regeneracji. A co za tym idzie kasety można sprzedać w punktach skupu, lub oddać do ponownej regeneracji. Na rynku jest masa produktów alternatywnych, które z czystym sumieniem można polecić, nawet w tym przypadku produkty chińskie w miarę dobrze się sprawują.

Oczywiście kupując oryginalne tonery HP CE285A masz pewność idealnych wydruków od samego początku, aż do wyczerpania proszku. Na pewno produkty oryginalne bezapelacyjnie mają dużo mniejszą reklamacyjność od produktów alternatywnych, jednakże dobrze zregenerowany toner nie odbiega jakością od oryginału. Problem może się pojawić w przypadku druku na specjalnych papierach czy foliach. Niestety proszek w zamiennikach nie radzie sobie z takimi nośnikami tak dobrze jak oryginały.

Bez wątpienia kaseta HP CE285A to bardzo dobry i sprawdzony produkt, który można polecić w przypadku małych i średnich firm jak i dla użytku domowego.