Toner do drukarki HP CB435A

toner hp CB435A

Kompatybilność z drukarkami

HP LaserJet P1005 HP LaserJet P1006

 

Symbol: toner HP CB435A

Wydajność: 1500 stron

Kolor: czarny

Waga: 0,8 kg

OPIS:

Toner HP CB435A mimo, iż zaprojektowano pod ten model zaledwie dwa modele drukarek, zyskał ogromną popularność. Dla firmy Hewlett-Packard był to strzał w dziesiątkę, drukarki zaprojektowano jako sprzęt niskobudżetowy, dla małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Produkt sprzedał się w bardzo dużych nakładach dlatego sprzedaż tonerów HP CB435A jest nadal duża. Sam wkład jest oczywiście wraz z tonerem i wystarcza na 1,5 tysiąca stron. Cena rynkowa tego modelu waha się w granicach 210 zł netto, przy cenie oryginalnych wkładów jest to kwota do przyjęcia. Firma HP projektując ten model użyła kulistego proszku, przez co cząstki tonera gwarantują idealny i wyrazisty wydruk, a obrazy są czyste i ostre. Proszek doskonale komponuje się w drukarkach monochromatycznych, dzięki opracowaniu tej technologii wkłady HP zyskały jeszcze lepszą jakość, a wydruki są od początku korzystania z tonera do samego końca idealnie czarne. Toner HP CB435A został zabezpieczony również przed podróbkami, za pośrednictwem chipa umieszczonego na obudowie klient otrzymuje informację czy toner jest oryginalny.

Tonery HP CB435A bardzo dobrze nadaje się do ponownego wykorzystania, firmy zajmujące się regeneracją stosując dobrej jakości proszek uzyskać bardzo dobry rezultat, maksymalnie zbliżony do oryginału. Niestety aby jakość tonerów regenerowanych była idealna, trzeba korzystać z wysokiej jakości proszków o cząsteczkach kulistych jak i dobrze dobranych bębnów. W przeciwnym wypadku wydruki są po prostu blade, a proszek w nadmiernej ilości przesypuje się do śmietnika powodując przedwczesne skończenie się tonera, bądź brudzenie kartek. Także kupując ten model w wersji alternatywnej (tzn toner regenerowany) nie należy sugerować się niską ceną, chyba że nie zależy nam na dobrej jakości, niestety ryzyko reklamacji zabrudzeniami także jest większe.

Tonery HP Cb435A nie wybaczają błędów, jeśli chcesz mieć pewność dobrej jakości od początku do końca warto sięgnąć po oryginał lub sprawdzonego dostawcę zamienników, który ma w ofercie dobrej jakości produkty alternatywne.