Nowe rozwiązania do drukowania od Epson

Na zbliżających się targach Photokina firma Epson zaprezentować ma nowe rozwiązania do drukowania fotografii. Firma zademonstrować ma zamiar najnowsze atramentówki, dzięki którym możliwy jest wysokojakościowy wydruk zdjęć na folii, papierze, płótnie, a nawet tkaninach, foliach, metalu, czy na bryłach.

Targi w Kolonii

Targi, które odbędą się w dniach 20-25 września b.r. w niemieckiej Kolonii będą okazją do przedstawienia nie tylko drukarek, ale i inteligentnych okularów, które posiadają różnorodne zastosowania do przetwarzania obrazów. Sprzęt Epsona przeznaczony jest przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się fotografią.

Sesje panelowe

Przygotowane sesje panelowe posłużą do zaprezentowania najnowszych technik obróbki oraz drukowania obrazów. Dzięki specjalistom udzielającym porad eksperckich, każdy odwiedzający stoisko Epsona będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi sposobami cyfryzacji przeźroczy, jak i zakupić nośniki do produkcji zdjęć, a nawet reprodukcji dzieł sztuki.

Drukarki atramentowe

Drukarki, które zaprezentowane zostaną podczas targów w Kolonii to urządzenia, które spełniają spersonalizowane potrzeby rozmaitych grup konsumentów, którzy mają różne potrzeby oraz oczekiwania co do urządzeń i ich funkcjonalności. Wszystkie zapewniają doskonałą jakość wydruków, wysoką produktywność, wszechstronność i mnóstwo opcji łączności.

Różnorodność sprzętu

Epson to firma o ugruntowanej pozycji w branży. W ofercie znaleźć można zarówno drukarki atramentowe, jak i urządzenia wielofunkcyjne, w tym te wyposażone w biurkowe skanery. Dzięki połączeniu urządzeń z oryginalnymi tuszami Epson, każde urządzenie gwarantuje znakomitej jakości wydruki o żywych kolorach, czy powtarzalnej reprodukcji barw.

Wśród urządzeń jakie z pewnością zobaczyć będą mogli odwiedzający targi znajdą się drukarki wielkoformatowe, w tym model SureColor SC-P10000/P20000, a także SureLab D30000SR & DR, minilab SureLab D7 Studio i SureLab SL-D700. Te ostatnie to wielozadaniowe minilaby, które przeznaczone są do profesjonalnych zakładów fotograficznych.